“Małpi raj” w Rytrze

Autor: · komentarzy 5 

Rytro to część doliny Popradu. Na jego terenie, otoczonym bujnymi lasami, powstał Park Linowy ABlandia. Miejsce skupiające różnorodne atrakcje dla przedstawicieli każdej płci i w każdym wieku, przez co idealnie nadaje się na rodzinne odwiedziny. Co oferuje swoim gościom?

Największą atrakcją jest oczywiście bezpośredni kontakt z przyrodą. Ileż zabawy, wiedzy, ekscytacji dostarczy obcowanie z naturą! Słuchanie śpiewu ptaków będąc na ich wysokości, dostrzeganie skoków ropuch czy zauważenie wygrzewającej się na słońcu traszki to tylko niektóre z licznych doświadczeń, które na nas czekają. Spacer w tym naturalnym środowisku umożliwiają urządzenia zamontowane na drzewach, w tym bezpieczne platformy, zabezpieczenia oraz szeroki wybór przeszkód do pokonania: między innymi belki, siateczki, zjazdy, kładki czy pętle. W całym parku istnieją oczywiście różne trasy, każda dopasowana do indywidualnych potrzeb gościa. W ofercie znajdują się szlaki dla początkujących, średnio zaawansowanych czy tych, którzy spragnieni są ogromnej dawki wrażeń. Nie zabraknie także ścieżek dla najmłodszych, którzy pokonać mogą 150-metrową trasę odwiedzając liczne domki na drzewach. Ceny wstępu do Parku Linowego ABlandia to niskie kwoty nieobciążające portfela. Pieniądze przeznaczone na całodniową zabawę to zdecydowanie dobra inwestycja. W Rytrze mamy też piękne ruiny zamku, które wyglądem przypominają te w Niedzicy.

W Rytrze wart spacerów jest także znajdujący się w sąsiedztwie Park Ekologiczny, a w nim kolejna, obfita dawka wiedzy i pięknych pejzaży. W połączeniu z zabytkami okolicy, małopolska wieś stanowi bardzo atrakcyjny kierunek wczasowy. Baza noclegowa w Rytrze to przede wszystkim tanie, komfortowe obiekty znajdujące się w doskonałej lokalizacji (meteor-turystyka.pl). Piękne krajobrazy zza okna to wizytówka każdego z hoteli, nie mówiąc już o wyborowych restauracjach serwujących prawdziwie swojskie jadło.

O stronie Michalina

Komentarze

Zostaw komentarz

komentarzy 5 do wpisu ““Małpi raj” w Rytrze”
 1. Fiffi pisze:

  Poprad – kto nie był niech rezerwuje nocleg i jedzie, bo to piękne miejsce!

 2. MartYnka pisze:

  Popieram Fiffi wspaniałe i przepiękne miejsce, warto jechać jeśli chcemy odpocząć w takim malowniczym otoczeniu

 3. Granat pisze:

  Też jestem ze Szczecina i uczę w szkole, także pozdrawiam Panią Malwinę 🙂

 4. Arkadoisz pisze:

  Z pewnością wszyscy będą zadowoleni z takiego wyjazdu

 5. Julian pisze:

  To już wiem gdzie zabrać dzieci na wakacje ;))

Wypowiedz się

Napisz nam, co myślisz...
a jeśli chcesz, aby obok komentarza pojawiał się Twój obrazek, skorzystaj z gravatara!

Musisz się zalogować aby móc komentować.